-- OGŁOSZENIA --
------------------------------------
BIOWET DRWALEW S.A. zatrudni :
osobę na stanowisko
Regionalnego Przedstawiciela
ds. Promocji i Sprzedaży

szczegóły oferty...
------------------------------------



Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu
dla firmy Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego S.A.
szczegóły...

HOME >> KONTAKT >> DANE KONTAKTOWE...

Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego S.A.
ul. Grójecka 6, 05-651 Drwalew

Centrala tel/fax 048 664 98 00
Sekretariat tel/fax 048 664 99 38

e-mail: info@biowet-drwalew.pl
www: biowet-drwalew.pl




Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny
Bogusław Monczak
tel. 48 6649938
e-mail: b.monczak@biowet-drwalew.pl


Dyrektor ds. Produkcji
Alina Wolszczak
tel. 48 6649912
e-mail: a.wolszczak@biowet-drwalew.pl


Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
Cezary Żbikowski
tel. +48 601 808 611
e-mail: c.zbikowski@biowet-drwalew.pl


Dyrektor ds. Eksportu
Tomasz Wrzesiński
tel. +48 609 116 977
e-mail: t.wrzesinski@biowet-drwalew.pl




Hurtownia Weterynaryjna i Dział Sprzedaży Krajowej
Hanna Szewerniak
tel. (48) 6643037
tel. (48) 6649941
e-mail: h.szewerniak@biowet-drwalew.pl
sprzedaz@biowet-drwalew.pl hurtownia@biowet-drwalew.pl


Dział Marketingu
Monika Kosmólska-Gasińska
tel. (+48) 48 664 99 33
e-mail: m.kosmolska-gasinska@biowet-drwalew.pl
marketing@biowet-drwalew.pl


Dział Eksportu
Ludmiła Gorajek
tel. (+48) 48 664 99 92
tel.kom.(+48) 691 088 815
e-mail: l.gorajek@biowet-drwalew.pl


Przedstawicielstwo w Rosji
Ludmiła Gorajek
+48 691 088 815
e-mail: l.gorajek@biowet-drwalew.pl


Pełnomocnik ds. Zapewnienia Jakości
Maria Byliniak
tel. (48) 6649911
e-mail: m.byliniak@biowet-drwalew.pl


Główny Specjalista ds. Logistyki
Marek Chmielewski
tel. (48) 6649999
e-mail: m.chmielewski@biowet-drwalew.pl


Główny Specjalista ds. Rozwoju
Łukasz Wolszczak
tel. (48) 6649974
e-mail: l.wolszczak@biowet-drwalew.pl


Dział Zaopatrzenia
Grzegorz Machalski
tel. (48) 6649929
e-mail: g.machalski@biowet-drwalew.pl


Działania niepożądane leków
lek. wet. Piotr Smentek
kontakt całodobowy: 691 014 430
e-mail: p.smentek@biowet-drwalew.pl




Specjaliści d/s produktu

duże zwierzęta
Jarosław Radziwon
tel. 0 601 227 380
e-mail: j.radziwon@biowet-drwalew.pl




Dział Sprzedaży i Promocji
Aleksandra Nowicka
tel. 0 691 101 085
e-mail: a.nowicka@biowet-drwalew.pl



Regionalni przedstawiciele

północno-zachodni
Maciej Kilkowski
tel. 0 607 069 209
e-mail: m.kilkowski@biowet-drwalew.pl

środkowo-zachodni
Tomasz Tokarczyk
tel. 0 607 070 124
e-mail: t.tokarczyk@biowet-drwalew.pl

południowo-zachodni
Łukasz Sierant
tel. 0 607 070 024
e-mail: l.sierant@biowet-drwalew.pl

centralny
Łukasz Pawłowski
tel. 0 691 055 088
e-mail: l.pawlowski@biowet-drwalew.pl

północno-wschodni
Dominika Umińska
tel. 0 605 562 764
e-mail: d.uminska@biowet-drwalew.pl

południowo-wschodni
Katarzyna Rosińska-Łubkowska
tel. 0 607 069 210
e-mail: k.rosinska-lubkowska@biowet-drwalew.pl

środkowo-wschodni
Aleksandra Sidelnikow
tel. 0 607 070 104
e-mail: a.sidelnikow@biowet-drwalew.pl

Copyright (c) 2006-2015
Admin