Przedstawiciele regionalni

Aby zapewnić naszym Klientom szybki i wygodny dostęp do pełnej informacji
o naszych produktach, na terenie kraju pracują nasi Przedstawiciele Regionalni.

Wybierz Przedstawiciela z poniższej listy lub odszukaj go na mapie.

Północno
- zachodni

Krzysztof Kwiatkowski

tel. 0 607 069 209

k.kwiatkowski@biowet-drwalew.pl

Środkowo
- zachodni

Tomasz Tokarczyk

tel. 0 607 070 124

t.tokarczyk@biowet-drwalew.pl

Południowo
- zachodni

Anna Bijak

tel. 0 607 070 024

a.bijak@biowet-drwalew.pl

Centralny

Jolanta Szpakowska

tel. 0 691 055 088

j.szpakowska@biowet-drwalew.pl

Północno
- wschodni

Agata Olek

tel. 0 605 562 764

a.olek@biowet-drwalew.pl

Południowo
- wschodni

Katarzyna Rosińska-Łubkowska

tel. 0 607 069 210

k.rosinska-lubkowska@biowet-drwalew.pl

Środkowo
- wschodni

Sylwia Dyszkiewicz

tel. 0 607 070 104

s.dyszkiewicz@biowet-drwalew.pl

mapa Północno-zachodni Północno-wschodni Środkowo-wschodni Środkowo-zachodni Południowo-zachodni Centralny Południowo-wschodni